Numerologia biznesowa

Czy zastanawiałeś się kiedyś dlaczego niektóre produkty sprzedają się lepiej niż inne choć mają tyle samo zwolenników co przeciwników?
Czy wiesz czemu wciąż nieustanną popularnością cieszą się takie marki jak Coca Cola, Mercedes czy Audi?
Odpowiedzi na te i inne pytanie dotyczące kariera zawodowa danej osoby czy też przedsięwzięcia może dostarczyć właśnie numerologia, która przy zastosowaniu określonych procedur, zapewni optymalne warunki do odniesienia sukcesu i wyeliminuje niekorzystne działania związane na przykład z niewłaściwą nazwą firmy.
Każda nazwa przekazuje bowiem nie tylko określoną treść i skojarzenia z nią związane, ale także posiada  ładunek energetyczny wynikający z liter, a ściślej z cyfr, odpowiadających tym literom, które składają się na daną nazwę. I tak zależnie od rodzaju prowadzonej działalności potrzebujemy innych liczb-liter, które określają  cele i możliwości danej firmy.
W związku z tym, coraz częściej przyszli  właściciele firm, czy też już pracujący managerowie zasięgają porad numerologa  w takich kwestiach jak:

Ważne jest abyś zasięgnął porady numerologa zanim jeszcze zdecydujesz się podjąć określone działanie,  gdyż znacznie łatwiej jest zapobiegać niekorzystnym działaniom niż je usuwać. A poza tym po co tracić czas na eliminacje trudnych i nieprzewidzianych okoliczności, skoro można od razu zadbać o właściwe warunki do działania.
A tak na marginesie nazwy  Coca Cola, Mercedes czy Audi zostały stworzone przez numerologa.