DROGA ŻYCIA „6” – NAUCZYCIEL

Numerologiczna „6” to osoba, która:

  • Jest niezwykle wrażliwa, potrafi poświęcić własne ambicje dla dobra rodziny i przyjaciół, gdyż to są wartości dla niej najważniejsze.
  • Umie dać oparcie innym, sama jednak też oczekuje wsparcia i ochrony od swoich najbliższych.
  • Posiada umiejętność analizy, co pozwala jej rozwiązać każdy problem.  Jest zaradna, praktyczna, dobrze zorganizowana, obowiązkowa i odpowiedzialna.
  • Może być nadopiekuńcza, ciężko jest jej rozstać się z dziećmi, gdy te zakładają swój własny dom. Może spędzi życie w zaciszu domowym, jeśli jednak zdecyduje się na pracę zawodowa to będzie traktować ją, jako swój drugi dom i zaangażuje się całym sobą w realizację zadań, które do niej należą.
  • Bardzo często posiada talent artystyczny, plastyczny, literacki lub muzyczny i ma wysoko rozwinięte poczuci estetyki. Relaksuje się przebywając z rodziną.

Przy negatywnej realizacji wibracji „6”może mieć niskie poczucie własnej wartości, niepewność, co do własnych możliwości i umiejętności, co powodować może, że niektóre szanse mogą zostać niewykorzystane. Nie obcy też jej jest szantaż emocjonalny, manipulowanie otoczeniem, plotki, gadulstwo czy sknerstwo. Osoby o tej wibracji mają często skłonność do melancholii, która może przerodzić się w depresję